Zahradní slavnost

vytvořeno: 26.6.2014, před 4 roky v rubrice Aktuality V pátek 20.června 2014 proběhlo na zahradě mateřské školy slavnostní pasování předškoláků na školáky a rozloučení s "páťáky". Děti z mateřské školy si připravily pro rodiče ukázku indiánského dne a starší děti zahrály pro pobavení nejen rodičům, ale všem přítomným hříčky "Povedená učitelka" a "Hurvínek". Pro děti bylo připraveno překvapení v podobě malování na obličej a nafukovací atrakce pro děti - "titanik". Za vše děkujeme našemu dlouholetému sponzorovi - firmě Lesy Komňa a také manželům Kozáčkovým za sladké občerstvení pro děti. Příjemně strávené odpoledne odstartovalo prázdninový čas a my všem přejeme krásné prázdniny, spoustu sluníčka a celou řadu příjemných zážitků a společně prožitých chvil.